Bajkování po česko-polských hranicích aneb českopolský masakr Featured

Rate this item
(1 Vote)

 

  Vzdálenost:  

30km

  Převýšení:  

788m

GPX trasa
ke stažení

Mapa na
Cykloserveru

Profil trasy, obzvláště na 10. kilometru je to paráda

Pro zahnání chuti na československý masakr který jsme jeli už 3x vymyslel Frutis speciální trasu po česko-polské hranici. Trasa začínala na vrcholu Čantoryje kde jsme vyjeli lanovkou a táhla se po hranici až na Stožek, odtud odbočila na Barani Goru, přes Malinowskou Skalu až do Ustroně, odkud jsme vyjížděli.  Rano v 9 byly výkřiky, že prej v 5 odpoledne se budeme uz nudit po dojezdu v hospodě, no to bylo ještě před tím, než jsme si dali první sjezd...

 

 

Výšlap na Čantoryji

 

 

Po turistickém výšlapu Čantoryje jsme se uz těšili na krásný sjezdík, ale čekal nás kamenitý sešup kde jsem i já začínal mít nejisté pocity ohledně gravitace, rychlosti a dalších veličin, které způsobují bolest. Navzdory terénu z bajku nic neupadlo a jediný kdo nacvičoval letecké představení byl Aleš, který se nechal zviklat polskými domorodci, kteří kolem něj prosvištěli a pustil brzdy na delší dobu než bylo zdrávo :).

Kráásny sjezd, trenky hnědé i zevnitř ale jinak paráda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další veleúspěšné přistání

Po úspěšném sjezdu kamenitých řek se nam povedlo dostat se na pevnější terén, nicméně přebytek adrenalinu a vymletá strouha způsobila ztrátu kontrolu nad mým strojem a jakmile se mozku zmocnila myslenka na evakuaci sedla, bylo dílo dokonáno.

Podtrzeno sečteno, tělo v celku, zadní šavle lehce pochroumaná a na sedle praskly obě vzpěry. Pár minut chirurgické

práce s lepící páskou a jede se dál, komfort a ergonomie uz stály za prd, ale lepší nez anální sex se sedlovkou. Aby toho nebylo málo toto přistání ve zdraví jsme oslavili v hospodě opodál a po pár pulkách místního destilátu jsem se rozplácl znovu, kolo tentokrát skoro bez ujmy (upadl košík na lahev, ale stejne stál za prd) ale ja jsem si narazil dva prsty a odrel kostky, což jsem zjistil až po pár kilometrech kdy se mi přilepily prsty krví k brzdové páce :D.

 

 

 

 

 

 

 

Zapózovat na fotografa to joo
Oslava přežití v hospůdce
Mapa trasy

 

45570 Last modified on %PM, %16 %880 %2015 %21:%bře
More in this category:

Leave a comment